BestGSM.pl

O telefonach wiemy wszystko !!

BestGSM.pl - O telefonach wiemy wszystko !!

Aero 2: będzie przerwa co 60 minut

Aero 2: będzie przerwa co 60 minut
1 vote, 5.00 avg. rating (92% score)

Aero 2 – nie jedna osoba słyszała o darmowym Internecie z tej sieci. No właśnie. Super rozwiązanie do korzystania z mobilnego Internetu w sumie na całym świecie. Sporo osób cieszy się jego nabytkiem, jednak afero 2. Ma zamiar wprowadzić spore zmiany.

Jak można to tak nazwać?.

Chodzi o to ze połączenie będzie przerywane, co godzinne a ponowne połączenie wymaga ręcznego przepisania kodu, który pojawi się na monitorze.

Nie powinno być żadnego problemu, ale takie rozwiązanie Aero 2 jest dosyć meczące i nie zawsze bezpieczne dla użytkownika, czemu?

Chodzi ze może w danym czasie będziemy wykonywać jakaś ważna procedurę czy przelew w bank. Zerwanie połączenia może dla wpłynąć na reakcje działań na stronie banku, czy poczty.

Takie zasady już w sumie panują, ale oficjalnie będą one wykonywane w pierwszym kwartale 2014 roku.

Dlaczego takie zasady?

Żeby użytkownicy nie pobierali takich ogromnych plików z sieci. Zerwanie połączeń ma na celu unikanie właśnie takich działań jak wspomniałem, pobieranie ogromnych plików. Aero 2 to darmowy Internet w kwestii ratunkowej, pomocnej dla każdego. Spore grono ludzi używa go do pobierania plików i piractwa. Z pewnością po takich działaniach zmniejszy się ruch w sieci Aero 2