BestGSM.pl

O telefonach wiemy wszystko !!

BestGSM.pl - O telefonach wiemy wszystko !!

Play skupuje stare telefony

Play skupuje stare telefony
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Play skupuje stare telefony Rzecznik Play – Marcin Gruszka poinformował o nowej akcji, w której Play skupuje stare niepotrzebne telefony.

W Waszych szufladach i innych zakamarkach z pewnością zalegają starsze telefony, których już nikt nie chce używać. Zamiast wyrzucać je do śmieci proponujemy Wam możliwość zostawienia starego telefonu w rozliczeniu. Telefony zostaną wykorzystane ponownie lub poddane bezpiecznej dla środowiska utylizacji – pisze Marcin Gruszka

Aby sprzedać telefon należy udać się do salonu Play lub Empiku (pełna lista punktów na www.green.play.pl), w którym pracownik punktu Play dokona weryfikacji dostarczonego rodzaju i modelu telefonu z katalogiem oraz jego stanu technicznego, w szczególności w zakresie:

– sprawności aparatu (możliwość włączenia i wyłączenia, funkcjonalności, zawiera baterię)
– braku uszkodzeń wyświetlacza,
– braku mechanicznych uszkodzeń obudowy (poza zwykłymi niewielkimi śladami użytkowania),
– braku śladów ewentualnego zalania.

W przypadku pozytywnej weryfikacji telefonu pracownik punktu Play wypełnia formularz sprzedaży o niezbędne dane Sprzedającego, zaś Sprzedający podpisuje formularz sprzedaży oraz oświadczenia w nim zawarte i umowa sprzedaży zostaje zawarta.

Sprzedający w terminie 7 dni roboczych od dnia zawarcia umowy otrzyma równowartość wyceny sprzedanego telefonu komórkowego.

Należność zostanie zapłacona Sprzedającemu przelewem bankowym na wskazany przez niego w formularzu sprzedaży rachunek bankowy.


źródło: Play

Category: Aplikacje